Efsane Ev Arkadaşında Olması Gereken 10 Özellik

Görüntülenme: 4

Efsane bir ev buldun, kirası da gayet uygun. Sıra ev arkadaşı bulmakta. Bu listede sana insanlık tarihinin en efsane ev arkadaşının sahip olması gereken özellikleri listeledik. Umarız sen de böyle bir ev arkadaşı bulursun!

1. Saç Kurutma Makinesi Uzmanlığı

cat

Bir silahşör gibi saç kurutma makinesi her an yanında olmalı. Çamaşırları öyle komşu teyze gibi ipe mipe asmamalı. Saç kurutma makinesi ile 5 dakikada kurutmalı! Duştan sonra da tellak gibi gezmemeli saç kurutma makinesi ile kendini de ustaca saniyeler içinde kurutmalı.

2. Bulaşıktan Zevk Almalı

giphy (1)

Bulaşık derdi asla olmalı. Efsane ev arkadaşın bulaşıkla uğraşmaktan zevk almalı. Bulaşıklar pis pis birikmemeli.  Her yemekten sonra lafını bile etmeden, büyük zevkle bulaşıkları ışık  hızında bulaşık makinesine doldurmalı.

3. Rock Band’de Bir Yıldız Olmalı

Ev arkadaşı dediğin her türlü oyunda bol bol kapışabilmeniz için tecrübeli olmalı! En önemli oyunlardan biri de tabi ki Rock Band. Efsane ev arkadaşın Rock Band’de ne kadar iyi olursa o kadar efsane kapışma döner!

4. Yüksek Seste Hayatına Devam Edebilmeli

Sen salonda ses sistemini kökleyip takılırken ev arkadaşın gelip tatava yapmamalı. Her desibelde sese tahammülü olmalı ve müzik reperatuarı geniş olmalı: Son ses Müslüm babaya da Slayer’a da uyum sağlamalı.

5. Televizyon Rehberini Hatim Etmeli

İşte bu özellik sayesinde bir daha asla “abi, maç hangi kanalda?” diye Tweet atmak zorunda kalmayacaksın. Muazzam ev arkadaşın herhangi bir an hangi kanalda hangi spor karşılaşması var bilmeli.

6. “Çamaşır mı? Ben halletim abi.”

kedi

Kirli çamaşırların topluma tehlike oluşturmaya başladı mı seni uyarmalı, hatta senin için çamaşırlarını yıkamalı. Hassas yıkama, durulama, hızlı yıkama gibi terimlerin ustası olmalı, çamaşır makinesini gerekirse gözleri kapalı söküp takmalı.

7. Fotoğraf Makinelerinin Ustası Olmalı

Böyle bir ev arkadaşı ile seni efsane anılar bekliyor olacak, ev arkadaşın profesyonel bir fotoğrafçı gibi bütün bu anıları kayıt altına almalı. Gerekirse sadece Facebook profil fotoğrafları için muhtelif çekim teklifleriyle gelmeli.

8. Sertifikalı Bir Barista Olmalı

Kusursuz ev arkadaşı dediğin kahve makinesinin ustası olmalı. Sen ders çalışırken en acayip kahve mekanlarında bile tatmadığın lezzetler hazırlamalı. Yataktan çıkacak enerji bulamadığın zaman “kankacım sana kahve yaptım” diye seni tatlı tatlı uyandırmalı.

9. Buzdolabını Doldurmasını Bilmeli

giphy (2)

Epic ev arkadaşı buzdolabını gereksiz şeylerle ve insanlarla doldurmamalı. Her an buzdolabını kanka baskınlarına hazır bir durumda tutmalı.

10. Süpürgelerin Efendisi


Senin haberin bile olmadan sinsi sinsi düzenli temizlik yapmalı. Süpürgeyi ustalıkla muhtelif işleri için kullanmalı.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir